Çmimet

Pagesat dhe shpërblimet

Surveyeah shpërblen kohën që ju i dedikoni sondazheve të paguara duke derdhur në llogarinë tuaj euro ($-£..),të colato ju mund ti konvertoni në llogarinë tuaj PayPal ose në çmime fantastike.

Sa më shumë sondazhe të plotësoni, aq më shumë do të rritet shuma e parave tuaja;metoda e sondazheve në internet është tashmë konsoliduar prej shumë vitesh dhe është shumë efektive për shuma të vogla.

Ju mund të shikoni dhe mund të shkarkoni në ç’do kohë shumën finale, edhe nga telefoni juaj.

Së shpejti do të jetë e mundur të konvertoni shumën e parave në eBooks ose t’ja dhuroni një organizate bamirësie.

Ju mund të fitoni kredi duke plotësuar sondazhet dhe duke arritur minimumin e asaj që kërkohet.

Çmimet, shuma e arritur dhe pagesa

Nëse arrini shumën e 10 eurove (dollarë-paund), dhe paketa prej 10 euro (dollarë-paund), ju mund të zgjidhni nga:

  • Ju do të merrni një Amazon kupon dhuratë
  • Shkarkoni eBooks
  • Ju do të merrni një Zalando kupon dhuratë
  • Ju do të merrni një Decathlon kupon dhuratë
  • Bëni që eurot të kreditohen në llogarinë tuaj PayPal ( kur të arrini minimumin që kërkohet)
  • Dhuroni fitimin tuaj një shoqate bamirësie

Ju lutemi të vini re që juve nuk do t’ju kërkohen adresa e shtëpisë ose detajet juaja të llogarisë bankare për të derdhur shumën e fituar

*Amazon.com kuponat dhuratë janë ekuivalente në USD
*Amazon.fr .es .it .de kuponat dhuratë janë ekuivalente në EURO
*Amazon.co.uk kuponat dhuratë janë ekuivalente në GBP
** Skrill, Western Union dhe Moneygram: sipas kërkesave dërgohet një email në [email protected]

ShtetiGjuhaMonedhaShuma e parave në PayPalShuma e parave në AmazonShuma e parave në Skrill – Western Union – MoneygramShuma e parave në Decathlon – ZalandoShuma e parave në WowPorium – QualititalyShuma e parave Muzeu Fisogni
ItaliItalianEUR2518 Amazon.IT40105 – 10 – 205-10
Italishtja e SvicerësItalianCHF3018€ Amazon.IT*1005 – 10 – 20
ShqipëriaShqiptarEUR2010 Amazon.IT40
AlgjeriaArabUSD1010 Amazon.COM50
AlgjeriaFrancezUSD1010 Amazon.COM50
AngolaPortugezUSD1010 Amazon.COM50
Arabia SauditeArabUSD2010 Amazon.COM50
Arabia SauditeAnglezUSD2010 Amazon.COM50
ArgjentinaSpanjollUSD2010 Amazon.COM50
AustraliaAnglezAUD3410$ Amazon.COM*50
AustriaGjermaniEUR2018 Amazon.DE505 – 10 – 20
BahreinArabUSD1010 Amazon.COM50
BangladeshiAnglezUSD1010 Amazon.COM40
BjellorusiaRusEUR2010 Amazon.COM40
BelgjikaFrancezEUR2010 Amazon.FR505 – 10 – 20
BelgjikaFiamingEUR2010 Amazon.DE505 – 10 – 20
BoliviaSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
Bosnja dhe HerzegovinaBosnjaEUR1050
BotsvanaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
BrazilPortugezUSD2010 Amazon.COM50
BullgariBullgarEUR20505 – 10 – 20
KameruniFrancezUSD1010 Amazon.COM50
KanadajaFrancezCAD2010 Amazon.CA505 – 10 – 20
KanadajaAnglezCAD2010 Amazon.CA505 – 10 – 20
KiliSpanjollUSD2010 Amazon.COM50
QiproGrekEUR1050
KinaKinezCNY200500
KolumbiaSpanjollUSD2010 Amazon.COM50
Kongo D.R.AnglezUSD2050
Korea e jugutKoreanUSD1050
Bregu i fildishtëFrancezUSD1010 Amazon.COM50
Kosta RikaSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
KroaciaKroatEUR10505 – 10 – 20
DanimarkaDanezëDKK16010€ Amazon.DE*4005 – 10 – 20
EkuadorSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
EgjiptiAnglezUSD2010 Amazon.COM50
EgjiptiArabUSD2010 Amazon.COM50
El SalvadorSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
Emiratet e Bashkuara ArabeArabUSD2010 Amazon.COM50
Emiratet e Bashkuara ArabeAnglezUSD2010 Amazon.COM50
EstoniaEstonezEUR10505 – 10 – 20
EtiopiaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
FilipinetAnglezPHP35010$ Amazon.COM1400
FinlandaFinlandezEUR2010 Amazon.DE505 – 10 – 205-10
FrancaFrancezEUR2518 Amazon.FR505 – 10 – 20
GabonAnglezUSD1010 Amazon.COM50
GambiaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
GjermaniGjermaniEUR2518 Amazon.DE505 – 10 – 20
GanaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
GreqiGrekEUR1050
GuatemalaSpanjollUSD1010 Amazon.COM505-10-20
HondurasSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
Hong KongAnglezHKD100400
Hong KongKinezHKD100400
IndiAnglezINR10 USD10$ Amazon.COM3000
IndonesiAnglezUSD1010 Amazon.COM50
IndonesiIndonesianUSD1050
IrakArabUSD1010 Amazon.COM50
IrakAnglezUSD1010 Amazon.COM50
IrlandAnglezEUR2010£ Amazon.CO.UK505 – 10 – 20
IslandaIslandezEUR1050
IzraelAnglezUSD1010 Amazon.COM50
ItaliItalianEUR2518 Amazon.IT40105 – 10 – 205-10
JaponiJaponezJPY12502500 Amazon.CO.JP5000
JordaniArabUSD1010 Amazon.COM50
JordaniAnglezUSD1010 Amazon.COM50
KazakistanRusUSD1010 Amazon.COM50
KeniaAnglezUSD2010 Amazon.COM50
KosovëShqiptarEUR1010 Amazon.COM*50
KuvaitArabUSD1010 Amazon.COM50
KuvaitAnglezUSD1010 Amazon.COM50
LetoniaLetonezEUR1010 Amazon.COM*505 – 10 – 20
LetoniaRusEUR1010 Amazon.COM*505 – 10 – 20
LibanezArabUSD1010 Amazon.COM50
LibanezAnglezUSD1010 Amazon.COM50
LesotoAnglezUSD1010 Amazon.COM50
LiberiAnglezUSD1010 Amazon.COM50
LibiaArabUSD1010 Amazon.COM50
LibiaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
LituaniaRusEUR1010 Amazon.COM*505 – 10 – 20
LituaniaLithuanezEUR1010 Amazon.COM*505 – 10 – 20
LuksemburgFrancezEUR1010 Amazon.FR505 – 10 – 20
MakaoKinezHKD100400
MalauiAnglezUSD1010 Amazon.COM50
MalajziaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
MaltaAnglezEUR1050
MauriciusAnglezUSD1010 Amazon.COM50
MeksikëSpanjollMXN20010$ Amazon.COM5005 – 10 – 20
MoldaviaRumunEUR1010 Amazon.COM*50
MarokuArabUSD1010 Amazon.COM50
MarokuFrancezUSD1010 Amazon.COM50
MozambikuPortugezUSD1010 Amazon.COM50
MianmarAnglezUSD1010 Amazon.COM50
NamibiaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
NikaraguaSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
NigeriaAnglezUSD2010 Amazon.COM40
NorvegjiaNorvegjezNOK16010$ Amazon.COM*4005 – 10 – 20
Zelanda e ReAnglezNZD3010$ Amazon.COM100
HollandëHollandezEUR2010 Amazon.DE505 – 10 – 20
OmanAnglezUSD1010 Amazon.COM50
PakistanAnglezUSD1010 Amazon.COM50
PalestinëArabUSD1050
PanamaSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
ParaguajSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
PeruSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
PoloniPolakPLN402005 – 10 – 20
PortugaliPortugezEUR1018 Amazon.es505 – 10 – 20
Porto RicoSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
KatarArabUSD1010 Amazon.COM50
KatarAnglezUSD1010 Amazon.COM50
Britania e madheAnglezGBP2010 Amazon.CO.UK205 – 10 – 20
Republika ÇekeÇekCZK2005005 – 10 – 20
Republika DominikaneSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
RumaniaRumunEUR10505 – 10 – 20
RusiRusRUB30010005 – 10 – 20
RuandaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
SerbiSerbEUR1010 Amazon.COM*50
SisheletAnglezUSD1010 Amazon.COM50
Sjerra LeoneAnglezUSD1010 Amazon.COM50
SingaporAnglezSGD3210$ Amazon.COM100
SingaporKinezSGD3210$ Amazon.COM100
SllovakiSllovakEUR1010 Amazon.DE505 – 10 – 20
SlloveniSllovenEUR1010 Amazon.DE505 – 10 – 20
SpanjëSpanjollEUR2518 Amazon.ES505 – 10 – 205-10
Sri LankaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
Afrika e JugutAnglezGBP1010$ Amazon.COM1000ZAR
SudanAnglezUSD1010 Amazon.COM50
SudanArabUSD1010 Amazon.COM50
SvazilandAnglezUSD1010 Amazon.COM50
SuediSuedezSEK20010$ Amazon.COM5005 – 10 – 20
SviceraFrancezCHF3018€ Amazon.FR*1005 – 10 – 20
SviceraItalianCHF3018€ Amazon.IT*1005 – 10 – 20
SviceraGjermaniCHF3018€ Amazon.DE*1005 – 10 – 20
SiriArabUSD1050
TajvaniKinezTWD4001000
TanzaniAnglezUSD1010 Amazon.COM50
TailandëTajlandezeTHB2501000
TuniziArabUSD1010 Amazon.COM50
TuniziFrancezUSD1010 Amazon.COM50
TurqiTurkEUR2010 Amazon.com.tr50
UgandëAnglezUSD1010 Amazon.COM50
UkrainëUkrainasUAH2501000
HungariHungarezEUR1050 5-10-20
UruguajSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
AmerikëAnglezUSD4040 Amazon.COM505 – 10 – 20
AmerikëSpanjollUSD4040 Amazon.COM505 – 10 – 20
VenezuelëSpanjollUSD1010 Amazon.COM50
VietnamVietnamezUSD1010 Amazon.COM50
JemenArabUSD1010 Amazon.COM50
ZambiaAnglezUSD1010 Amazon.COM50
ZimbabveAnglezUSD1010 Amazon.COM50